Росіяни знов активізувалися у Серебрянському лісництві
Опубліковано 29.07.2023 - 08:53
Окупанти 28 липня намагалися наступати у Серебрянському лісництві та поблизу Білогорівки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Противник намагався наступати у Серебрянському лісництві та поблизу Білогорівки, однак всі ці спроби були зупинені українськими захисниками», - наголосив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
За його словами, українські військові витримують по 500-600 артилерійських обстрілів на добу. Вчора росіяни нанесли удари по Білогорівці та Невському.
Нагадаємо, ворог не полишає спроб знайти слабке місце в українській обороні.
- 578 переглядів
Читайте також:
- CNN назвав п'ять способів, як може закінчитися війна між рф та Україною: для українців жоден не є вигідним
- «Тримаються на арматурі»: у Сіверськодонецьку показали аварійні стовпи, до яких «нікому немає діла»
- Харченко проводить у ЛОДА «внутрішню адмінреформу», кількість структурних підрозділів скоротять
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:30 CNN назвав п'ять способів, як може закінчитися війна між рф та Україною: для українців жоден не є вигідним
- 16:00 «Тримаються на арматурі»: у Сіверськодонецьку показали аварійні стовпи, до яких «нікому немає діла»
- 15:05 Харченко проводить у ЛОДА «внутрішню адмінреформу», кількість структурних підрозділів скоротять
- 14:35 "Майже нульовий шанс", що путін погодиться на припинення вогню в Україні через погрози Трампа, - Reuters
- 14:00 «Описують як товар»: окупанти запустили онлайн-каталог дітей-сиріт на Луганщині, - Кулеба
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3912
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3840
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1659
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1231