Маляр заявила про важкі бої на луганських напрямках фронту
Кількість ворожих обстрілів на Куп‘янському, Лиманському та Сватівському напрямках збільшилась.
Про це повідомляє заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.
“Наші війська вчора і сьогодні відбивають ворожі атаки на Куп‘янському, Лиманському та Сватівському напрямках. Кількість ворожих обстрілів збільшилась. Ідуть важкі бої”, - поінформувала вона.
За словами Маляр, мета ворога - відтягнути на ці напрямки українські сили з напрямку наступу та прорвати їхню оборону.
Крім того, на Куп‘янському напрямку ворог поставив собі за мету повернення втрачених восени минулого року територій.
“Це складна і виснажлива боротьба, але наші оборонці не дають можливості ворогу реалізувати його плани”, - зауважила заступник міністра.
Нагадаємо, окупанти не припиняють бити по населених пунктах Луганщини.
- 572 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:04 ЛОВА: за рік 75 дітей та 55 дорослих з Луганщини оздоровились безкоштовно у закладах МОЗ
- 18:00 Представники ЛНУ ім. Шевченка на чемпіонаті світу з пауерліфтингу посіли перше загальнокомандне місце
- 17:00 На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
- 16:00 На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
- 15:00 Найбільша кількість зареєстрованих у програмі житлового кредитування Луганської ОВА – ВПО з 2014 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1186
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1006
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1000
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 857


На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший