Сили оборони відбили атаку біля Новоселівського та знищили ворожу техніку
Росіяни 4 серпня намагалися 10 разів атакувати Сили оборони на Лимано-Куп’янському напрямку. Зокрема, поблизу Новоселівського на Луганщині.
Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.
“Ворог на напрямку Лимано-Куп’янському останніми тижнями проявляє активність. За цю добу він 10 разів намагався проводити штурмові атакуючі дії в районі Куп’янська, Синьківки, Іванівки, Першотравневого, Новоселівського”, - розповів Череватий.
За добу окупанти 475 разів ударили по українських позиціях артилерією та здійснили 11 авіаційних нальотів за допомогою армійської авіації та штурмовиків СУ-25.
Всі ворожі атаки українські військові відбили, ліквідувавши 40 загарбників, ще 98 - поранили.
Також вони знищили ворожий танк Т-72, три міномети, самохідну артилерійську установку, гаубицю Д-30, дві гармати Д-20, три дрони-камікадзе, три склади з боєприпасами і дві вантажівки.
Нагадаємо, дрон ЗСУ на Луганщині вразив російський ЗРК «Бук-М1-2».
- 589 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку по пів року не вивозять сміття, у Довжанську масово закриваються бізнеси
- 08:31 З мінометів та гранатометів бив ворог на луганській ділянці фронту
- 19:00 Сприяють росіянам на Луганщині: судитимуть двох «депутатів» самопроголошеної «лнр»
- 18:00 Стрибуни у воду з Луганщини вибороли п’ять медалей на Кубку України
- 17:00 Луганський театр покаже у Києві прем’єру вистави «Любов до скону»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 790
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 718
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 549
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 548


З мінометів та гранатометів бив ворог на луганській ділянці фронту
У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
«Били струмом і водили на розстріл»: 66-річний боєць з Луганщини розповів про три роки полону