Суддю з Луганщини підозрюють у державній зраді
За процесуального керівництва прокурорів Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора та Луганської обласної прокуратури повідомили про підозру «голові Кам’янобродського районного суду міста Луганська лнр».
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
Їй інкримінують публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність й недоторканність України та державну зраду (ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111 КК України).
За даними слідства, у 2014 році діюча суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області зрадила присязі та почала співпрацювати з окупаційною владою рф.
На початку жовтня 2015 року її призначили на посаду «голови Кам’янобродського районного суду міста Луганська лнр».
Дотепер фігурантка підтримує незаконні дії держави-агресора, приймає «нормативні акти», які сприяють формуванню «правової системи» у псевдореспубліці.
Крім того, вона періодично виступає на камери місцевого пропагандистського телеканалу, де публічно заявляє про нібито налагоджену роботу місцевого суду та «легітимність» функціонування «влади лнр».
Наразі вирішують питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Псевдосудді загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у Краматорську, оперативний супровід ‒ ГУ ДЗНД СБУ.
Нагадаємо, в Івано-Франківську повідомили про підозру правоохоронцям, які служать окупантам на Луганщині.
- 994 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:45 Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл Луганщини
- 19:00 Луганська ОВА затвердила програму оздоровлення для дітей, які стали переселенцями з 2014 року
- 18:00 Звільнений директор департаменту доріг Луганської ОВА отримав у червні майже 180 тис. грн зарплати
- 17:00 пасічник заборонив Starlink на окупованій Луганщині
- 16:28 Зустріч Трампа із Зеленським на саміті НАТО: усі заяви і подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ 18.06.2025 переглядів: 8305
- Помер звільнений з полону військовий з Сіверськодонецька, з ним попрощаються у Києві 20.06.2025 переглядів: 3390
- Пішла з життя колишня директорка сіверськодонецької гімназії № 10 21.06.2025 переглядів: 3278
- Трамп "розчарований" російськими ударами по цивільних об'єктах в Україні 23.06.2025 переглядів: 2409