У «лнр» готують на фронт ув’язнених
У колоніях самопроголошеної «лнр» почалася примусова підготовка до відправлення ув’язнених на фронт. За відсутності грошей у Рубіжному вкрай ускладнили прийом документів за зруйноване майно.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У колоніях самопроголошеної «лнр» почали примусово готувати ув’язнених для відправлення їх на фронт. Списки пригідних вже надіслані росіянам.
«Воювати відправлять майже всіх, крім важкохворих та окремих категорій зеків», - повідомляють у ЛОВА.
В окупованих минулоріч містах гроші отримують переважно ті, хто має право хоч на якісь соціальні виплати. На обіцяній компенсації за зруйноване житло, за словами загарбників, росіяни зекономили.
Аби місцеве населення не чекало цих коштів, вирішили ускладнити навіть процедуру подачі документів, повідомили у ЛОВА.
Зокрема, у Рубіжному за зазначеним питанням приймають лише двічі на тиждень і тільки по чотири години.
Люди займають черги о 4-й ранку. Але перед цим потрібно зібрати низку довідок, кожна з яких теж робиться по тижню-два.
«Пакет копій чомусь потрібно віддати у дві різні установи – тобто відстояти дві різні нескінчені черги», - розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, діти на окупованій Луганщині вчитимуть історію рф за переписаними підручниками.
- 469 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Одна з громад Луганщини пропонує роботу юриста та землевпорядника (КОНТАКТИ)
- 18:00 Власенко призначив заступницю голови Сіверськодонецької РДА
- 17:00 Луганським ВПО пропонують поселитися у гуртожиток на Рівненщині
- 16:55 Літо дикунської жорстокості путіна тільки розпочалося, - The Telegraph
- 16:00 Особливості виплат пенсій ВПО: у Пенсійному фонді роз’яснили, кого можуть позбавити
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 14867
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 4616
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3133
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 2692