Зеленський анонсував звільнення усіх обласних воєнкомів і сказав, кому довірять керувати ТЦК
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні будуть звільнені усі обласні "воєнкоми" - керівники ТЦК та СП.
Про це йдеться у його відеозверненні за підсумками засідання РНБО, на якому розглядалася інформація про перевірки "військкоматів".
"Наші рішення. Звільняємо всіх обласних "воєнкомів". Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування", - заявив Зеленський.
За його словами, реалізувати це рішення повинен Головком ЗСУ Валерій Залужний.
"Перед призначенням нових керівників ТЦК буде перевірка СБУ. Питання ВЛК. За два тижні відбудеться засідання РНБО щодо цього питання. Зараз – перевірка, підготовка пропозицій. Рішення теж будуть", - підсумував Зеленський.
Нагадаємо, 8 серпня стало відомо, що ДБР розслідує 112 проваджень щодо посадовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). За результатами цієї роботи 15 обвинувальних актів вже направили до суду.
- 692 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Як росія змінює склад влади на окупованій Луганщині: дані дослідження
- 18:00 Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
- 17:00 На ТОТ Луганщини скасували комендантську годину на Великдень: яких міст це не стосується
- 16:00 В Україні спростили процедуру підтвердження страхового стажу: що зміниться
- 15:00 Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Великдень на порозі — сіверськодончанки поділилися улюбленими рецептами пасок 09.04.2026 переглядів: 1486
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 907
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 856
- Пенсійний фонд України запустив онлайн-подачу заяв на допомогу для ВПО 04.04.2026 переглядів: 719


Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Суддю з Луганщини відсторонили від здійснення правосуддя через справу про підкуп