Увага! Шахраї!
Останнім часом на території Луганської області мають місце непоодинокі випадки шахрайський дій з боку невідомих осіб , які телефонуючи з невідомих або скритих номерів приватним підприємцям через засоби стільникового зв’язку, вимагають з надуманих підстав від імені керівників податкових органів грошові кошти.
У зв’язку з чим Державна податкова служба у Луганській області офіційно повідомляє, що до зазначених фактів не має ніякого відношення.
Особи, що намагаються за рахунок податкових органів отримати таким чином певні грошові кошти, повинні розуміти, що переступають межу Закону, який розцінює зазначені дії кримінально каране діяння.
Шановні платники податків, не дайте себе ошукати шахраям, не відповідайте на погрози з боку уявних податківців та не віддавайте свої гроші незнайомим особам. У разі виникнення зазначених обставин телефонуйте за номером (0642) 50-76-82 та звертайтесь до органів МВС
- 5800 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 15 років тюрми отримав зрадник з Луганська, який воював проти Сил оборони на східному фронті
- 18:27 У Генштабі повідомили про ураження кількох військових об'єктів на окупованій Луганщині
- 18:00 «Ігри Ветеранів 2026»: стартувала реєстрація на відбіркові змагання
- 17:46 Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме
- 17:00 Військовий з Луганщини, який пережив російський полон, повернувся до Кропивницького
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чотирьох бойовиків підозрюють у катуванні та зґвалтуванні волонтерки на Луганщині 05.05.2026 переглядів: 1515
- «Коли техніка завелася, земля двигтіла»: прикордонник із Мілового про ніч 24 лютого 30.04.2026 переглядів: 1096
- У Кам’янському попрощаються з військовим з Луганщини 30.04.2026 переглядів: 954
- Від отриманих поранень помер військовий з Луганщини Микола Дехтярчук 01.05.2026 переглядів: 896

15 років тюрми отримав зрадник з Луганська, який воював проти Сил оборони на східному фронті
У Генштабі повідомили про ураження кількох військових об'єктів на окупованій Луганщині
Мінсоцполітики спрямувало субвенцію на житло для ВПО: у регіонах вже визначають об’єкти
