Разом проти корупції
Так, за 8 місяців 2012 року співробітники ВВБ при ДПС у Луганській області УВБ ДПС України викрили 125 порушень в службовій діяльності податківців області. За результатами службових перевірок та розслідувань до працівників ОДПС застосовано 185 заходів дисциплінарно-профілактичного впливу, складено 5 адміністративних протоколів про порушення вимог антикорупційного законодавства, за матеріалами співробітників ВВБ викрито 10 службових злочинів.
Станом на 01.09.2012 року 5 податківців, відносно яких було складено адміністративні протоколи, судом притягнуто до адміністративної відповідальності та звільнено з ОДПС.
Також нагадуємо, що в Державній податковій службі України запроваджено єдиний телефонний номер 0-800-501-007 по якому ви можете повідомити інформацію про неправомірні дії працівників податкової служби, а також отримати консультації з питань оподаткування.
Разом ми зможемо протидіяти корупції.
- 2204 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Окупанти на Луганщині судитимуть 32-річного «айдарівця»
- 16:00 Очільниця «виборчої комісії лнр» отримала підозру СБУ
- 15:00 Чотири луганські медзаклади постраждали від російської атаки на Дніпро
- 14:00 Одна з керівниць «пенсійного фонду» окупантів на Луганщині отримала підозру
- 13:00 Підприємців Луганщини запрошують на відкриття Хабу стійкого бізнесу: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 889
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 883
- У Дніпрі попрощаються з військовим з Луганщини Олександром Пушкарським 16.05.2026 переглядів: 809
- Без паперів та черг: для сіверськодончан спростили подання заявок на участь у програмах 11.05.2026 переглядів: 778

Чотири луганські медзаклади постраждали від російської атаки на Дніпро
Студентам луганського вишу призначили президентські стипендії
Сіверськодончанка Дарʼя Савіщенко потребує допомоги на лікування раку: як можна долучитися
