Україна візьме участь у "Євробаченні-2024": нацвідбір матиме нововведення
Україна візьме участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2024", яке відбудеться у шведському Мальме після перемоги Loreen. Представника від України оберуть на національному відборі: прийом заявок на участь розпочнеться невдовзі.
Музичним продюсером нацвідбору на "Євробачення-2024" вдруге стане музикант і композитор Дмитро Шуров (Pianoбой). Цього разу нацвідбір матиме нововведення, повідомляє Суспільне Культура.
"Звертаюся зараз до всіх: вмикайтесь, ми маємо створити і обрати наступну пісню, якою буде пишатися країна, пісню, яка підкорить серця всієї Європи й запалить нову зірку з України. Цього року на вас чекає сюрприз — ви зможете самі обрати одного з фіналістів. Попереду багато цікавого", — розповів Шуров.
Голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська теж наголосила, що у цьогорічному Нацвідборі будуть нововведення, які дозволять українцям "ще більше долучитися до ухвалення ключових рішень відбору".
"Більше інформації про умови та новинки нацвідбору з’явиться вже цього тижня, коли стартує приймання заявок", — зазначила Скибінська.
Нагадаємо, минулого року "Євробачення" відбулося в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею Heart of Steel та посів шосте місце у фіналі конкурсу.
Мальме прийматиме "Євробачення" вже втретє. До цього конкурс проводили в місті у 1992 та 2013 роках.
- 571 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:26 Маніфест, нагороди та амбасадор №1: як відзначили День Луганщини у «Пирогово»
- 18:02 Учні Сіверськодонецької музичної школи стали лауреатами конкурсу «Країна Кобзаря»
- 17:00 У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким
- 16:00 КП «Зелене місто» уклало договір на адвокатські послуги на понад чверть мільйона гривень
- 15:00 В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1174
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 983
- Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка 27.05.2026 переглядів: 887
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 886


Маніфест, нагороди та амбасадор №1: як відзначили День Луганщини у «Пирогово»
У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким
В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ
