Загиблим луганським прикордонникам присвоїли звання Героїв України
Двом військовослужбовцям 3 прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса (Луганський прикордонний загін) присвоїли посмертні звання Героя України з удостоєнням ордену "Золота Зірка".
Про це повідомляє пресслужба прикордонного загону.
Державними нагородами відзначили 36-річного головного сержанта, кулеметника Артема Попова та 40-річного старшого майстра-сержанта, командира відділення Максима Стрижака.
“Обоє загинули під час штурму ворожих позицій поблизу Бахмута у січні 2023 року з різницею у тиждень”, - йдеться у повідомленні.
У прикордонному загоні розповіли, що Артем Попов народився у Лисичанську, з 2016 проходив службу у відділі прикордонної служби «Золоте». В останньому бою підрозділ, в якому був Артем, знищив 18 противників.
Максим Стрижак родом з Харкова, 17 років віддав Держприкордонслужбі, з 2020 - на відділі «Золоте». Підрозділ Максима ліквідував 12 окупантів.
Звання присвоєні прикордонникам “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові”. Відповідні укази (№507/2023 та №508/2023) підписав Президент України Володимир Зеленський.
Нагадаємо, президент присвоїв звання Героя України «Фанату» – загиблому командиру розвідувального взводу з Луганщини.
- 921 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Мінрозвитку обговорює з МВФ можливе сприяння у питаннях підтримки переселенців
- 17:01 Сильні морози та сніг у деяких регіонах - синоптикиня надала прогноз погоди на неділю
- 16:30 На Кубку України зі стрибків у воду луганчани взяли “срібло” та “бронзу”
- 16:00 рф може окупувати решту східної частини Донбасу до кінця року, - The Independent
- 15:00 У школах на окупованій Луганщині охоронцям дозволяють обшукувати дітей, - "Жовта Стрічка"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2686
- У нових алгоритмах підтримки ВПО обіцяють врахувати особливості кожної області 17.02.2025 переглядів: 1954
- “Дорога додому”. Сіверськодонецькі музиканти влаштували квартирник у гумхабі у Дніпрі 16.02.2025 переглядів: 1946
- Опублікували перелік заходів для підтримки ВПО громадами Луганщини 17.02.2025 переглядів: 1188