Голові центрвиборчкому рф, яка готує фейкові «вибори» на окупованій Луганщині, загрожує довічне
Служба безпеки зібрала доказову базу на голову центральної виборчої комісії рф Еллу Памфілову, яка організовує псевдовибори у тимчасово окупованій частині України. За наявними даними, кремль планує провести фейковий плебісцит у першій половині вересня цього року.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
Таким чином Памфілова сприяє вищому військово-політичному керівництву росії у «легалізації» окупаційного режиму в тимчасово захоплених регіонах нашої держави.
До злочинної діяльності очільниця центрвиборчкому рф залучила свого заступника – Миколу Булаєва та секретаря російського відомства Наталію Бударіну.
За даними слідства, всі троє посадовців виконують завдання кремля щодо створення «зовнішньої» видимості «виборчого процесу» в тимчасово захоплених районах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.
Для цього створюють там окупаційні «тервиборчкоми», до складу яких залучають місцевих зрадників і колаборантів.
Наступним завданням фігурантів під керівництвом Памфілової є повна фальсифікація результатів псевдовиборів на користь маріонеткових «кандидатів», яких висуває кремль.
Щоб «намалювати» потрібну кількість «голосів», керівництво центрвиборчкому рф буде використовувати свій «досвід» організації фейкових плебісцитів в окупованій частині України у 2022 році.
Тоді російська чиновниця разом зі своїми підлеглими проводила незаконні референдуми щодо «приєднання» до рф захоплених територій на півдні та сході України.
За всіма викритими фактами слідчі Служби безпеки повідомили Памфіловій та двом її спільникам – Булаєву та Бударіній – про підозру за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).
Оскільки фігуранти перебувають за межами України, вживається комплекс заходів для їх притягнення до відповідальності.
Зловмисникам загрожує довічне ув'язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи щодо документування злочинних дій російських посадовців проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру пропагандисту Свідерському з окупаційного каналу «Луганск 24»
- 549 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Мешканця Луганщини у Харкові засудили за виправдовування збройної агресії рф проти України
- 18:00 У Лисичанському шелтері-хабі у Києві відкрили спортивну кімнату
- 17:33 Майже +20 градусів тепла: коли та в яких регіонах очікувати таку температуру
- 17:11 "Останні 20 років Сполучені Штати були опорою українців": Ющенко висловився про ситуацію між США та Україною
- 17:00 Ще одну релоковану установу з Сіверськодонецька визнали критично важливою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3590
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2578
- У Чернівецькій області для переселенців є понад 200 вільних місць 24.02.2025 переглядів: 1342
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1278