Росіяни обстріляли Макіївку на Сватівщині: загинула людина
Опубліковано 12.09.2023 - 07:45
Українські військові стримують атаки ворога в районі Новоселівського.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією ЛОВА, минулої доби росіяни завдали авіаційних ударів біля Надії, Новоєгорівки, Діброви та Білогорівки. По Білогорівці вони вели артилерійські та мінометні обстріли.
Начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор також розповів, що 11 вересня ввечері ворог обстріляв Макіївку.
«На жаль, загинув літній чоловік. Обсяг руйнувань зранку уточнюватиметься», – зазначив Лисогор.
Нагадаємо, населені пункти Луганської області протягом минулої доби, 10 вересня, зазнали обстрілів з боку російської окупаційної армії.
- 411 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1426
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1002
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 920
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 771


Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини