До Сєвєродонецька привезли спецтехніку для знесення будівель
До Сєвєродонецька доставили спецтехніку для знесення будівель, у Лисичанську відмовляються обслуговувати пенсіонерів.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Так, до Сєвєродонецька доставили техніку, щоб зносити будівлі. У Луганській ОВА припускають – для того, щоб позбутися слідів власних злочинів.
«Так звані «перші вибори» скінчилися – населенню перестануть обіцяти скоріше відновлення. Замість цього поступово зноситимуть зруйновані під час штурму міста будинки та інфраструктуру, позбувшись тим самим слідів власних злочинів. До речі, ближче ніж за 2 тисячі кілометрів такої техніки не знайшлося. Тому гнали її з пєрмі», - зазначили у ЛОВА.
У Лисичанську, незважаючи на відкритий у липні «сучасний багатофункціональний центр», відмовляються обслуговувати пенсіонерів. Знаходять причини приймати лише по кілька людей на добу.
«Ситуація, звісно, не така катастрофічна, як у Рубіжному, де черга розписана майже на рік уперед, але сьогодні можна буде записатися на прийом лише на листопад», - прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, на окупованій Луганщині вводять обмеження на виплати за народження дитини.
- 4260 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
- 15:45 Окупанти на Луганщині використали дітей у релігійних заходах у зоні бойових дій, - Спротив
- 14:00 «Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
- 12:30 Які луганські спортсмени увійшли до складу національних збірних у 2026 році
- 11:00 Отримала підозру колишня ветеринарка, яка стала «урядовицею» на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 637
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 620
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 554
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 409


Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
«Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
Окупанти намагалися просунутися біля Новоєгорівки