Єдиний держреєстр військовозобов'язаних братиме інформацію з інших реєстрів і баз даних
Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів отримав новий атестат відповідності КЗСІ після комплексу оновлень, до якого увійшло створення контуру "confident". Це відкриває можливість інформаційної взаємодії з іншими державними реєстрами.
Про це повідомили у Директораті цифрової трансформації у сфері оборони Міністерства оборони України.
"Сьогодні важливим завданням Міноборони України є нівелювати бюрократичну складову, щоб зменшити кількість необов’язкових візитів громадян у ТЦК та СП для отримання довідок, дозволів тощо. Наразі у оборонному відомстві проведено аналіз ситуації та сформовано попередній план дій щодо трансформації ТЦК та СП", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що одним з ключових процесів є наповнення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
На даному етапі Міноборони організовує інформаційну взаємодію між Реєстром та інформаційно-телекомунікаційними системами, реєстрами, базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) якими є державні органи, з метою підвищення якості персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
"Міноборони вже підписало, зокрема, спільні накази про затвердження порядку електронної інформаційної взаємодії Реєстру та веде роботу з визначення механізмів обміну інформацією з Міністерством фінансів, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством освіти і науки, Державною судовою адміністрацією. Також Міноборони веде роботу з організації підписання зазначених спільних наказів з Міністерством охорони здоров’я, Пенсійним фондом, Офісом Генерального прокурора та іншими", - зазначається у повідомленні.
На наступних етапах планується організація робіт з підписання спільних наказів Міністерства оборони про затвердження порядку електронної інформаційної взаємодії з Міністерством соціальної політики, Міністерством у справах ветеранів та іншими.
Нагадаємо, 23 серпня президент Володимир Зеленський повідомив, що військове командування звернулося до нього з проханням дати можливість мобілізувати більше людей.
Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи цю інформацію, зауважив, що змін до мобілізації не слід очікувати. Він додав, що мобілізаційні заходи не припиняються і відбуваються згідно з планом.
- 569 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанська громада надає грошову допомогу пораненим військовим: умови та порядок
- 17:30 У Дніпрі святковий концерт проведуть сіверськодонецькі колективи (АНОНС)
- 16:00 Для виведення ринку з тіні податок за здачу житла в оренду можуть зменшити до 7%
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1209
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 606
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 485
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 481


Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині