Польща заборонила в’їзд авто, зареєстрованих у росії
Опубліковано 17.09.2023 - 12:10
Польща з 17 вересня заборонила в’їзд на свою територію легкових автомобілів, зареєстрованих у росії.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський, передає РАР.
“Це стосується всіх автомобілів, як комерційних, так і приватних, незалежно від того, чи є власник автомобіля громадянином росії чи громадянином іншої країни. Правило таке – машина, зареєстрована у росії, не має права в’їзду до Польщі”, – сказав він.
За інформацією, такий крок – ще один елемент санкцій, накладених на росію та її громадян, у з’язку з війною в Україні.
Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен, який нещодавно відвідав Київ, заявив, що те, як українці використовують ту чи іншу західну зброю, – "це їхня справа".
- 388 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Окупанти ліквідовують “Сєвєродонецькводоканал”
- 15:40 В рф безперервні нальоти ударних дронів паралізували аеропорти і рейси
- 15:18 Шмигаль запевнив, що Україна закрила "бюджетну діру" у понад $39 млрд
- 15:00 У Рівному луганські ВПО можуть отримати хліб, ліки та вживані речі
- 14:00 Луганський легкоатлет став переможцем всеукраїнських змагань
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2808
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2100
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1091
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1025