Кремінянин став бронзовим призером чемпіонату України з боксу
Опубліковано 03.10.2023 - 15:09
У Рівному завершився Чемпіонат України з боксу серед юніоров та юніорок-2023. Вихованець відділення боксу Кремінської дитячо-юнацької спортивної школи Кирило Попов посів третє місце у ваговій категорії 75 кілограмів.
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
На змаганнях за звання чемпіона України боролися 360 боксерів з багатьох міст України. Це спортсмени 2008-2009 років народження.
Також, як зазначили в міськраді, боксери, які посіли призові сходинки п’єдесталу, мають можливість продовжити боротьбу вже у складі збірної України.
Нагадаємо, вихованці сєвєродонецької КДЮСШ 1 завоювали дві медалі на чемпіонаті Київської області з боксу.
- 804 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини отримали майже 5 млн грн компенсації першого внеску за іпотечними програмами
- 18:00 Яку середню пенсію отримують жителі Луганщини: нові дані
- 17:00 В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1613
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1471
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1114
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 819


В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
