Росіяни збільшують кількість атак на Луганщині
Минулої доби Сили оборони відбили понад десять атак ворога під Макіївкою.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Загарбники почергово перевіряють нашу оборону на наявність слабких місць. Цього разу їхні спроби зосереджені на Макіївці. Перша завершилася трьома невдалими атаками ворога. Учора було ще більше десяти. Усі вони відбиті Силами оборони», – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
За інформацією, минулої доби близько 30 вибухів унаслідок артилерійського обстрілу зафіксували на околицях Невського. У центрі села розірвалися чотири авіабомби КАБ-500.
Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали Макіївка та Білогорівка. Авіаційного удару ворог завдав неподалік Новоселівського.
Також повідомляється, що 3 жовтня позиції українських військ на Лимано-Куп’янському напрямку відвідав глава держави. Володимир Зеленський зібрав інформацію про першочергові потреби підрозділів.
Нагадаємо, росіяни продовжують атакувати поблизу Макіївки.
- 473 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Сили оборони завдали ударів по військових об'єктах на ТОТ Луганщини, - Генштаб
- 11:00 Потяг з паливом потрапив під удар БпЛА на окупованій Луганщині
- 10:00 Підрозділ НГУ знищив на Луганщині російську РЛС вартістю близько $50 млн
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку по пів року не вивозять сміття, у Довжанську масово закриваються бізнеси
- 08:31 З мінометів та гранатометів бив ворог на луганській ділянці фронту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 794
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 724
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 556
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 556


Сили оборони завдали ударів по військових об'єктах на ТОТ Луганщини, - Генштаб
Підрозділ НГУ знищив на Луганщині російську РЛС вартістю близько $50 млн
З мінометів та гранатометів бив ворог на луганській ділянці фронту