Лисичанські спортсмени посіли призові місця на змаганнях з Айкідо

Спортсмени Лисичанської міської ДЮСШ та Клубу «Марубасі» завоювали десять медалей на Кубку України з Айкідо, Всеукраїнських змаганнях серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та молоді (III-IV ранг).

Про це повідомляє Лисичанська МВА.

Змагання відбулися 14 жовтня у Миколаєві. У них взяли участь 7 команд, 95 спортсменів у вікових категоріях від дітей до дорослих. До складу команди Луганської області увійшли й лисичанські спортсмени.

За результатами змагань лисичани Кирил Шеховцов (ЛМДЮСШ) та Максим Золотовський (Клуб «Марубасі») вибороли по дві золоті нагороди у номінаціях «Сінай» та «Опен Ката».

Дмитро Решетняк (ЛМДЮСШ) посів 1 місце «Опен Ката» та 2 місце «Сінай», Анзор Жердецький (Клуб «Марубасі») – 1 місце «Опен Ката» та 2 місце «Сінай», Андрій Банніков (ЛМДЮСШ) – 1 місце «Опен Ката» та 3 місце «Сінай».

Тренують лисичанських спортсменів Михайло Глоба та Інна Лесько.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Лисичанські спортсменки перемогли на Кубку Світу з акробатичного рок-н-ролу.