Як Моргунов із Силкіною зібралися відроджувати рок у зруйнованому Сєвєродонецьку
Самопроголошений «мер» Сєвєродонецька Микола Моргунов зі своєю заступницею Яною Силкіною сходили на рок-концерт групи, створеної з колишніх культурних діячів міста, які перейшли на бік ворога.
Псевдомер пообіцяв показати групу в рф, щоб вони могли виступати не тільки «у клубах Сєвєродонецька». Проте наявність клубів у Сєвєродонецьку викликає сумніви, бо життя у місті після 15-00 зупиняється, як зазначають мешканці.
Про групу написав у своєму фейсбуці сєвєродонецький фотограф та активіст Микола Скурідін. У коментарях зазначають, що вона складається з викладача ударних інструментів коледжу Прокоф’єва Олександра Погорєлова, медика Сергія Гур’єва, співачки Тетяни Сергеєвої.
Нагадаємо, заступниця “глави адміністрації міста Сєвєродонецька” Яна Силкіна стала переможницею окупаційного конкурсу "Лідери Відродження". Вона працювала у Луганській ОДА, а після повномасштабного вторгнення рф перейшла на бік ворога.
- 1877 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Дітям, які повернулись з ТОТ чи депортації, виплачуватимуть “підйомні”
- 17:45 Міноборони та Коордштаб: росія маніпулює темою обміну полоненими й тілами загиблих
- 14:00 Під час обстрілу Києва поранений пресофіцер ДСНС родом з Луганщини: є можливість допомогти
- 11:49 Повітряні сили України збили Су-35 на Курському напрямку (ВІДЕО)
- 11:30 Рубіжанська МВА виплачує гроші на оздоровлення дітей: що треба знати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 4802
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4037
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2915
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1853