«Останніми днями окупанти штурмують на Куп’янському напрямку», - Лисогор
Опубліковано 07.11.2023 - 09:37
Сили оборони минулої доби відбили наступ ворога на Стельмахівку.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Останніми днями окупанти штурмують на Куп’янському напрямку. Зокрема вчора намагалися піти в наступ на Стельмахівку, але їхні спроби було відбито», - розповів начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Також повідомляється, що Макіївка, Невське та Білогорівка зазнали уражень унаслідок артилерійського та мінометного вогню росіян.
«По Невському ворог вдарив артилерією, внаслідок чого є нові руйнування. Також доволі часто росіяни влучають в раніше знищені ними будинки, звідки всі вже повиїжджали», – зауважив Артем Лисогор.
Нагадаємо, на Луганщині окупанти активно застосовують авіацію та дрони.
- 582 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 «Лісова Дача» збере підприємців Луганщини та релокований бізнес на круглий стіл
- 16:00 Харченко передав 60-й ОМБр БпЛА «Генерал Черешня»
- 15:00 СБУ затримала у Києві ексзаступницю мера окупованого Алчевська
- 15:00 У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти
- 14:07 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «БЛАГОДІЙНА МІСІЯ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Вони вас не розчарують». Бойко анонсувала кадрові зміни у керівництві МВА 10.07.2026 переглядів: 1106
- Історія ветерана Євгена Шурцова: про події перших місяців війни та волонтерство у Сіверськодонецьку 10.07.2026 переглядів: 815
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 813
- Кадрові зміни, «Лісова дача» та житлові кредити: про що розповіла очільниця Сіверськодонецької МВА 10.07.2026 переглядів: 759


«Лісова Дача» збере підприємців Луганщини та релокований бізнес на круглий стіл
СБУ затримала у Києві ексзаступницю мера окупованого Алчевська
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «БЛАГОДІЙНА МІСІЯ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
