Ворог активізувався на Луганщині: Сили оборони відбивали атаки на чотирьох ділянках фронту
Противник минулої доби атакував із чотирьох боків на Луганщині. Невське зазнало потужних обстрілів.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Загалом противник атакував із чотирьох боків на Луганщині. Такої інтенсивності не спостерігалося вже дуже давно. Бойові дії відбулися в районах Стельмахівки, Новоєгорівки, Невського та на території Серебрянського лісу. На Лиманському напрямку піхоту окупантів підтримувала авіація. Наші захисники там мужньо стримують загарбників», – зазначив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.
За його словами, учора стався один із найпотужніших обстрілів Невського за останній час.
«Окупанти близько 45 разів відкривали вогонь по населеному пункту. Руйнувань зазнали будівлі, розташовані на п’ятьох вулицях. Ступінь пошкоджень наразі з’ясовується. Увечері травму отримала жителька цього населеного пункту – під час вогню росіян вона впала та зламала руку. Першу допомогу їй вже надали. Її евакуюють до лікарні», – поінформував Лисогор.
Він додав, що ворог бив як по Невському й сусідніх селах, так і по логістиці навколо.
Раніше повідомлялося, що Сили оборони відбили атаки росіян поблизу Стельмахівки та Новоєгорівки.
- 686 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1074
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 447
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 425
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 408


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин