Сєвєродончанин Ілля Білобородько у парі з дончанином стали переможцями міжнародного тенісного турніру

Уродженець Сєвєродонецька Ілля Білобородько та дончанин В'ячеслав Бєлінський виграли парний титул на тенісному турнірі ITF М15 в Анталії (Туреччина).

Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.

У вирішальному матчі Ілля Білобородько та В'ячеслав Бєлінський завдали поразки румунській парі Калін Манда/Михай Разван Маринеску - 7:6(4), 6:3. Фінальний поєдинок тривав трохи менше ніж 1,5 години. Українці двічі подали навиліт, припустилися чотирьох подвійних помилок, програли два гейми на своїй подачі та зробили три брейки.

Для Іллі та В'ячеслава це був другий спільний титул. У січні українці стали чемпіонами на змаганнях аналогічної категорії у Вільнюсі (Литва).

Загалом на рахунку 22-річного Білобородька тепер п'ять парних титулів ITF (три цього року), стільки ж виграв 19-річний Бєлінський, але всі його перемоги припали на цей сезон.

Ілля Білобородько народився у Сєвєродонецьку та опановував великий теніс у КДЮСШ 1. Його першим тренером у спортивній школі була Надія Тетерятнік. Пізніше з ним займався тренер Максим Сєвєрченко.

Нагадаємо, луганські спортсмени завоювали три медалі на всеукраїнських змаганнях з карате.