Сєвєродончани про цинізм окупаційної влади: "Укладають плитку, поки понад половина міста без дахів та вікон"

Сєвєродончани про цинізм окупаційної влади: "Укладають плитку, поки більше половини міста без дахів та вікон"

У Сєвєродонецьку дефіцит медикаментів. У старих районах у будинках досі не вставили вікна, течуть дахи та немає опалення. На тлі цих проблем люди обурені тим, що окупанти вкладають плитку в центрі міста. 

Про це йдеться у відеоролику, який зняли в місті та розмістили на своїх ресурсах російські “волонтери”.

На відео жителі вулиць Федоренка та Партизанської розповідають про проблеми, з якими живуть з часу окупації міста.

Зокрема, кажуть, що вони не можуть придбати у Сєвєродонецьку серцеві, шлункові, діабетичні, протизапальні препарати.

“І навіть якщо виїжджаємо в Айдар, то там не завжди можливо купити. Проблема завжди в нас з медикаментами”, - каже місцева жителька.

Також люди жаліються на те, що до їхніх кварталів майже не завозять гуманітарну допомогу. Крім того, окупаційна влада затягує з виплатою часткової компенсації за пошкоджене житло.

“Подавала заяву на часткову компенсацію в грудні минулого року. У ЖКГ сказали, що нова постанова із серпня. Що по-новому будуть документи прийматися. Питання, де комісія була протягом пів року, чому постанова не виконана?”, - питає одна з жінок на відео.

“Партизанська, 33 - наш будинок розбомбило. Вікна не роблять, навіть не засклили. Зате приносять квитанції за світло по 4 тисячі за місяць. Платіть. Кому платити й за що платити? Другу зиму знову будемо зимувати при обігрівачі. Це нормально? Це не нормально. Я не знаю, куди дивиться ця місцева влада”, - розповідає одна з жінок.

Ще один місцевий житель додає, що у його будинку почали ремонтні роботи, але коли закінчать - не сказали. Будинок затоплює.

“Поставили вікна. Ні укоси, нічого не робиться. У даху пробоїна так само: накрили плівкою - і все, все тече аж на перший поверх. Буде це робитися, коли буде робитися - невідомо”, - сказав чоловік.

“Федоренка, 8 - четвертий поверх згнив повністю. Збираємо воду ми самі, дахи течуть у нас”, - додала ще одна жінка.

Відповідальність за все люди на відео покладають на місцеву окупаційну владу.

“А місцеві кажуть: "Ми не можемо, у нас нічого немає". Тобто місцева влада й республіканська нічого не хоче робити для міста Сєвєродонецька. Дійшли до Радянського проспекту та стали укладати плитку біля БК Будівельників. Ми розуміємо, що її треба укласти. Але це верх цинізму, коли понад половина міста живе без дахів, вікон, опалення вже другу зиму. І нікому немає ніякого діла до нас”, - заявила місцева жителька.

Нагадаємо, Сєвєродонецьк без опалення. Після ремонту теплотраси планують подати тепло лише третині будинків.

Підпишись на наш Телеграм