Зеленський — телеканалу Fox News, який симпатизує Трампу: "Війна в Україні це не кіно"

Зеленський — телеканалу Fox News, який симпатизує Трампу: "Війна в Україні це не кіно"

Президент Володимир Зеленський зустрівся у Києві із генеральним директором Fox Corporation Лакланом Мердоком, журналістами Fox News Бенджаміном Холлом та The Sun Жеромом Старкі.

Про це повідомляє сайт ОП.

"Люди чомусь ставляться до цього, як до кіно, та очікують, що в подіях не буде довгих пауз, що картинка перед очима завжди змінюватиметься, щодня будуть якісь сюрпризи. Але для нас, для наших воїнів це не кіно. Це наші життя. Це щоденна важка праця. І завершиться все не так швидко, як нам би хотілося, але ми не маємо права опускати рук і не зробимо цього", – акцентував Зеленський у розмові з представниками Fox News.

Він відзначив Бенджаміна Холла орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Також Зеленський подякував Лаклану Мердоку за приїзд і наголосив, що це дуже важливий сигнал підтримки в час, коли фокус уваги світу розмитий іншими подіями.

Він розповів про ситуацію на полі бою, високу мотивацію та рішучість українського народу й віру в перемогу і відзначив важливість збереження уваги світу до наших зусиль у боротьбі за свободу та свою державу.

Довідка: американський телеканал Fox News вважається близьким до Республіканської партії США, іноді це ЗМІ називають рупором республіканців. Також Fox News симпатизував Дональду Трампу, який був президентом і збирається нову балотуватися.

Саме на Fox News до квітня 2023 року працював популярний у США ведучий Такер Карлсон, який відзначився розповсюдженням кремлівської пропаганди про війну рф в Україні. Але розірвав з ним канал робочі стосунки не через це. Карлсон пішов з Fox News через шість днів після того, як корпорація Fox, яка володіє каналом, погодилася у позасудовому порядку виплатити майже 800 млн доларів фірмі-виробнику машин для голосування Dominion.

Ця компанія подала на Fox Corp. до суду за те, що, на думку позивачів, її канал розповсюджував наклеп Трампа та його прихильників, які стверджували, що результати президентських виборів 2020 року сфальшовані, у тому числі за допомогою машин для голосування.

На думку BBC Карлсон був не просто популярним ведучим, чиє щовечірнє шоу з восьми до дев'ятої вечора дивилися мільйони, а й людиною, яка багато в чому задавала повістку для консервативної частини американського суспільства і через неї - Республіканської партії.

Навесні 2022 року на Київщині група журналістів Fox News потрапила під російський обстріл. Тоді загинули оператор Пʼєр Закржевський та українська фіксерка Олександра Кувшинова. Бенджамін Холл був важко поранений.