ЛОВА: Лисичанам окупаційна влада пропонує безкоштовно попрацювати на комунальні служби
У Лисичанську окупанти запрошують на роботу до комунальних служб на безоплатній основі. Замість модернізації в самопроголошеній «лнр» вирішили закривати шахти.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Окупаційна влада Лисичанська не поспішає відновлювати міські комунікації. Спочатку тим, кого наймали до комунальних підприємств, обіцяли гроші. Пізніше люди працювали за можливість отримати гуманітарку. Коли й з останнім стало важко, бо вона зникла, місцевим пропонують попрацювати на благо громади безкоштовно», - розповіли у ЛОВА.
Також повідомляється, що на межі закриття у самопроголошеній «лнр» перебувають підприємства «Східвугілля». За інформацією ЛОВА, до дефіциту кадрів та боргів за електропостачання додалися інші проблеми.
«Обстеживши лави, росіяни ще й виявили обладнання, яке в останнє десятиріччя ніхто не відновлював та не міняв. Тому й вирішили законсервувати, аби не вкладати гроші», - наголосили в обласній адміністрації.
Нагадаємо, за відсутності опалення жителям прифронтових міст на окупованій Луганщині запропонували придбати дрова.
- 1872 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сприяють росіянам на Луганщині: судитимуть двох «депутатів» самопроголошеної «лнр»
- 18:00 Стрибуни у воду з Луганщини вибороли п’ять медалей на Кубку України
- 17:00 Луганський театр покаже у Києві прем’єру вистави «Любов до скону»
- 16:00 У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
- 15:00 На окупованій Луганщині судитимуть українця за нібито участь в «Азові»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 781
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 705
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 543
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 542


У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
«Били струмом і водили на розстріл»: 66-річний боєць з Луганщини розповів про три роки полону
€33 млн на пільгову іпотеку для ВПО: Німеччина та Україна підписали угоду