У Кремлі зізналися, що росія не хоче ніякого перемир'я з Україною у 2024 році

У Кремлі зізналися, що росія не хоче ніякого перемир'я з Україною у 2024 році

Заступник міністра закордонних справ рф Сергій Рябков заявив, що росія не очікує ніякого перемир'я з Україною у 2024 році. Натомість рф має на меті виконати усі завдання війни в Україні.

Про це Рябков заявив російській газеті "Известия".

Він додав, що у Кремлі не сприймають "формулу миру" Володимира Зеленського, яка містить 10 пунктів, і не хочуть її обговорювати.

"З нами нема чого обговорювати на тих умовах, які висунула Україна. На жаль, США стоять на чолі західної групи, яка, як мантру, повторює "формулу світу Зеленського", мовляв, це єдина основа для домовленостей. Але на такій основі не просто жодних домовленостей не вийде, а й діалог неможливий", - заявив Рябков.

На уточнююче питання про те, чи наступного року можливе перемир'я, чи можна його очікувати, він сказав: "Я не просто не чекаю на перемир'я, я очікую на те, що цілі "сво" (війни в Україні, - ред.), безумовно, будуть досягнуті".

Нагадаємо, 27 листопада російський диктатор володимир путін підписав закон про федеральний бюджет на 2024−2026 роки, видатки на армію в якому встановили рекорд з часів розпаду СРСР.

У 2024 році рф направить майже третину всіх видатків на утримання армії та оборонно-промислового комплексу: на "національну оборону" з бюджету рф витратять 10,775 трлн рублів, що на 70% більше, ніж у 2023 році (тоді було спрямовано 6,8 трлн рублів).

В Держдепі вважають, що путін не укладе мир в Україні, поки не дізнається про результати виборів у США в листопаді 2024 року.