“З урахуванням інтересів переселенців”: уряд удосконалив роботу Рад ВПО
Опубліковано 02.12.2023 - 18:00
Кабмін ухвалив зміни до постанови від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб».
По це повідомляє Мінреінтеграції.
“Метою змін є сприяння територіальним громадам в адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб”, - зауважили в міністерстві.
Зокрема, зміни передбачають:
- залучити благодійні організації для розвитку інфраструктури й можливостей територіальних громад;
- чітко визначити склад Рад ВПО з урахуванням інтересів внутрішніх переселенців;
- розширити перелік документів для кандидатів, які подаються у члени Рад ВПО;
- чітко визначити випадки, у яких достроково припиняються повноваження члена Ради ВПО.
Проєкт змін розробило Мінреінтеграції на виконання Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року.
Нагадаємо, в обласній раді ВПО запропонували зміни, за якими працювати в ній зможуть усі охочі.
- 701 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У штат ЛОВА ввели 17 посад фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб
- 17:00 На пенсії луганчанам спрямували 1,1 млрд грн. До 1 квітня потрібно повідомити про неодержання російської пенсії
- 16:00 Сіверськодончанка стала кращою вчителькою математики Луганщини
- 14:30 Громади Луганщини передбачили понад 33,8 млн грн на літнє оздоровлення та відпочинок
- 13:00 Улютін анонсував новий Соціальний кодекс та реформу прожиткового мінімуму
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2364
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 854
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 851
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 813


На пенсії луганчанам спрямували 1,1 млрд грн. До 1 квітня потрібно повідомити про неодержання російської пенсії
Сіверськодончанка стала кращою вчителькою математики Луганщини
Цього року троє сіверськодончан отримали компенсацію першого внеску за іпотекою «єОселя» 