На окупованій Луганщині дефіцит вакцин для новонароджених
У самопроголошеній «лнр» дефіцит вакцин для новонароджених. Через значну різницю в цінах жителі Новопскова їздять за їжею до рф.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
На окупованій території Луганщини спостерігається дефіцит вакцин для новонароджених. Зокрема, є проблеми із надходженням вакцини для щеплення проти туберкульозу, яку необхідно чекати по декілька місяців. Вакцина від кашлюку, дифтерії та правця у багатьох містах самопроголошеної «лнр» відсутня взагалі.
Також у ЛОВА повідомили, що вартість продуктів у окупованому Новопскові у декілька разів вища, ніж у воронежі – найближчому російському обласному центрі. У середньому їжа коштує удвічі дорожче.
«Через свавілля місцевої влади та бізнесу люди вимушені їздити за 300 км, аби купити найнеобхідніше. Розрекламоване так званою владою «лнр» регулювання цін на Новопсковщині, як і в багатьох інших громадах, не діє», - зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, на Луганщині окупанти заборонили святкувати День Святого Миколая.
- 587 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
- 11:00 ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
- 09:30 З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4634
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4202
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2531
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2099


ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
