Росіяни визнали проблеми зі зв'язком та планують встановити у Сєвєродонецьку таксофони
Російські окупанти вирішили встановлювати у Сєвєродонецьку таксофони. При цьому самі ж заявили, що мобільний зв’язок там поки що не з'явиться.
Про це повідомляють змі окупантів.
“міністр цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій лнр” Андрій Єршов заявив, що питання телефонного зв'язку для мешканців Сєвєродонецька незабаром “частково вирішиться, проте мобільний сигнал там поки що не з'явиться”. У місті почали встановлювати дротові таксофони.
“Після Кремінної, повернувшись уже до Луганська, доручив своїм співробітникам опрацювати питання з таксофонами. І ось сьогодні ми в Сєвєродонецьку з'ясовуємо, що таксофони вже приїхали. І в Кремінну, і в Сєвєродонецьк”, – цитують змі Єршова.
Також окупанти визнали, що у Сєвєродонецьку із засобів зв'язку – лише пошта, а для мешканців доступні телебачення, радіомовлення та друкована преса.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованих Кремінній та Сєвєродонецьку загарбники подекуди встановили стаціонарні телефони.
- 774 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:53 Важкохворі, поранені та молодь: в Україну з полону повернулася нова група захисників
- 13:52 Тіла ще 1200 загиблих повернули в Україну, - Коордштаб
- 13:00 Сіверськодонецьк на гільзі: роботу містянки продали на аукціоні в США
- 10:30 Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання
- 10:22 Ворожа атака на Запоріжжя: «шахеди» знищили склад з гуманітаркою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7025
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 6312
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3809
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2210