У Раді залишилася працювати найменша кількість нардепів за історію незалежної України
Опубліковано 08.12.2023 - 16:39
Відсьогодні у Верховній Раді працюватиме лише 401 народний депутат, парламент позбавив мандату ще трьох нардепів.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").
Достроково припинені повноваження:
- народного депутата України Максима Єфімова (фракція "Відновлення"). Єфімов отримав мандат на виборах по мажоритарному округу у Краматорську (у минулих скликаннях був у фракції Петра Порошенка, потім підтримував партію "Наш край"), його місце буде вільне до завершення війни, поки не призначать нові вибори.
- народного депутата України Дмитро Шпенов (позафракційний, у минулих скликаннях скликанні ексчлен "Опозиційного блоку" і "Партії регіонів"). Мажоритарник, обирався в окрузі на Дніпропетровщині.
- народного депутата України Віталій Данілов. (фракція "Батьківщина"). Обирався за списком партії, замість нього зайде інший по списку
"В Раді залишилось 401 депутат. Антирекорд", - додав Железняк.
Нагадаємо, 1 грудня Єфімов оголосив про намір добровільно скласти мандат, а 4 грудня голова ВР Руслан Стефанчук поінформував, що до парламенту надійшла заява від Шпенова про дострокове припинення повноважень.
- 548 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Перебувати небезпечно»: у Сіверськодонецьку показали наслідки незавершеного «ремонту» будинку (ФОТО)
- 18:00 Повідомили про підозру адвокату з Луганщини, який працює в окупаційній прокуратурі
- 17:00 У ЛОДА оголосили старт відбору амбасадорів Луганщини
- 16:00 «Просто звалище»: жителі окупованого Сіверськодонецька скаржаться на сміття у сквері (ФОТО)
- 15:00 У Сіверськодонецькій громаді можна отримати грошовий бонус до зарплати: умови
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5268
- Чотирьох бойовиків підозрюють у катуванні та зґвалтуванні волонтерки на Луганщині 05.05.2026 переглядів: 1651
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1125
- Доходи адміністрації та директорів КП Сіверськодонецької громади: що показали декларації 06.05.2026 переглядів: 887


У травні проведуть новий відбір учасників іпотечної програми «Житло для ВПО»
ЛОВА: На Луганщині окупанти хочуть робити будматеріали із залишків зруйнованих будинків
росіяни десять разів ударили безпілотниками по Луганщині
