Діти Луганщини можуть прикрасити прифронтову ялинку: за найкращу іграшку буде приз (ВІДЕО)
Очільник Луганщини Артем Лисогор запропонував маленьким луганчанам прикрасити саморобними іграшками ялинку, яку встановили на адмінмежі області.
Про це йдеться на сторінці Лисогора у Facebook.
«Мої маленькі друзі, давайте разом вберемо ялинку, яка зустрічає наших воїнів, що ідуть на фронт. Зробіть новорічні іграшки власноруч та до 15 грудня принесіть їх до гуманітарного хабу у вашому місті разом із «візитівкою»: на листівці зазначте ваше ім’я та прізвище, вік і населений пункт, в якому мешкала до війни ваша родина», - написав начальник Луганської ОВА.
На попередньому етапі громади Луганщини оберуть по декілька найкращих іграшок. Кожну таку поробку сфотографують і розмістять на ТГ-каналі та ФБ-сторінці Артема Лисогора.
«Власник новорічної іграшки, яка набере найбільшу кількість вподобайок, отримає від мене приз. Найкращі іграшки прикрасять ялинку біля дорожнього знаку «Луганська область», решта – лісові красуні у гуманітарних хабах по усій Україні», - зауважив Лисогор.
Нагадаємо, діти ВПО з Сєвєродонецька відсвяткували День Святого Миколая піжамною вечіркою.
- 626 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 У Дніпрі почали видавати продуктові набори для ВПО з Луганщини
- 11:00 Жителям Сіверськодонецької громади виплатять понад 226 тисяч гривень на лікування
- 10:00 Пауерліфтер зі Сватівщини встановив новий рекорд України
- 09:02 ЛОВА: Окупанти на Луганщині не знайшли коштів на ремонт пам’ятників, присвячених Другій світовій
- 08:49 Чотири рази росіяни вдарили зі ствольної артилерії та мінометів на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2078
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1517
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 973
- Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП 22.04.2026 переглядів: 915


У Дніпрі почали видавати продуктові набори для ВПО з Луганщини
ЛОВА: Окупанти на Луганщині не знайшли коштів на ремонт пам’ятників, присвячених Другій світовій
Чотири рази росіяни вдарили зі ствольної артилерії та мінометів на Луганщині