Збірна Луганської області посіла ІІ місце на чемпіонаті України зі стрибків у воду

Спортсмени з Луганщини завоювали десять медалей на командному чемпіонаті України зі стрибків у воду, посівши ІІ місце.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Анна Письменська посіла перше місце на трампліні (1 метр).

Олексій Середа (в парі з Кіріллом Болюх, Київ) на вишці (синхрон чоловіки) завоювали золоту медаль, Данило Авансовий (в парі з Марком Барсуковим, Київ) – бронзову.

На трампліні 3 метри (синхрон жінки) Анна Письменська (в парі з Вікторією Кесарь, Запоріжжя) зайняли перше місце, Аліса Мєшкова (в парі з Єлизаветою Дядюк, Київ) – третє.

Діана Шевченко з Алісою Мєшковою (вишка синхрон жінки) вибороли срібну медаль,
Аліна Бурсова (в парі з Дарʼєю Поляковою, Київ) – бронзову.

На мікст трамплін 3 метри (синхрон) Аліса Мєшкова (в парі з Дмитром Степановим, Київ) посіли другу сходинку, на мікст вишка (синхрон) Вероніка Андращук (в парі з Єгором Ткаченко, Київ) – першу..

Олексій Середа (вишка чоловіки) завоював золоту медаль.

У загальному заліку команда Луганської області посіла друге місце, зумівши набрати 1520 балів, поступившись тільки команді міста Києва (3925 балів). Третє місце посіла Миколаївська область з 1275 балами.

Також призерці чемпіонату Європи Софії Есман та медалістам чемпіонату Європи серед юніорів Алісі Мєшковій та Діані Шевченко вручили посвідчення майстрів спорту України.

Змагання відбулися з 4 по 9 грудня у Києві.

Тренують спортсменів Тамара Токмачова, Ольга Іваненко, Тетяна Погребна, Лариса Афанасьєва та Ілля Целютін.

Нагадаємо, раніше спортсменка з Луганщини Вероніка Андращук перемогла на чемпіонаті України зі стрибків у воду.