Спортсмени Луганської області здобули 14 медалей на чемпіонаті України з параплавання
Спортсмени збірної команди Луганської області з плавання серед осіб з інвалідністю Луганського регіонального центру «Інваспорт» та вихованці Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю здобули 14 медалей на чемпіонаті України з параплавання.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Ганна Поліщук завоювала 4 золоті медалі та 1 срібну (50 метрів вільний стиль - І місце, 100 метрів вільний стиль - І місце, 150 метрів комплекcне плавання - І місце, 50 метрів брас - І місце, 50 метрів спина - ІІ місце).
Роман Куценко виборов 5 срібних медалей (50 метрів вільний стиль, 100 метрів вільний стиль, 150 метрів комплексне плавання, 50 метрів брас, 50 метрів спина).
Марина Низова здобула дві золоті медалі та 1 срібну (50 метрів вільний стиль – І місце, 100 метрів вільний стиль – ІІ місце, 50 метрів брас – І місце).
Артем Кочергін отримав бронзову медаль (100 метрів спина).
Змагання відбулися у Кам’янському з 6 по 9 грудня.
Підготували спортсменів тренери Олексій Ганусенко і Надія Можаєва.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спортсмени Луганської обласної ДЮСШ для інвалідів завоювали п’ять медалей на відкритому чемпіонаті Полтавської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю.
- 435 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганчан запрошують на майстерклас із в’язання гачком у Києві. Кількість місць обмежена
- 18:00 «Проблема вимагає невідкладних заходів». Окупанти не можуть впоратися з кількістю безпритульних тварин на Луганщині
- 17:15 Вихідні в Україні будуть теплими, за виключенням двох регіонів
- 17:07 Президент Чехії прокоментував російський удар по Одесі під час його візиту
- 17:00 Як луганчанам податися на оздоровлення дітей у таборі «Saltzbork»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що не мають відношення до ремонтників у Сіверськодонецьку 18.03.2025 переглядів: 24612
- В уряді розробляють “Портфель для ВПО”, який міститиме комплексний пакет послуг, - ЗМІ 18.03.2025 переглядів: 2445
- Ексзаступниця голови Сєвєродонецької МВА перейшла на аналогічну посаду у Рубіжанську МВА 19.03.2025 переглядів: 1290
- На фронті загинув журналіст родом із Сіверськодонецька 20.03.2025 переглядів: 1184