На східному фронті росіяни залучають резерви «штрафників», - Лисогор
На східному напрямку зафіксовано підтягування резервів із штурмових батальйонів, сформованих із колишніх ув’язнених.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Минулої доби загарбники штурмували східніше Тернів на Донеччині, що неподалік Невського. Під час атак вони продовжують використовувати штурмові загони. Також зафіксовано підтягування резервів із штурмових батальйонів, сформованих із колишніх ув’язнених», – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор.
За його словами, cхідний фронт на деяких ділянках характеризується різною віддаленістю українських укріплень від оборонних споруджень противника.
Подекуди через значну відстань росіяни вимушені підвозити піхоту на броньованому транспорті. А от у Серебрянському лісі цей ресурс обмежений.
По території цього лісництва загарбники вчора завдали авіаційний удар, а ще били з артилерії та мінометів.
Від ворожої артилерії постраждали Невське та Білогорівка.
Нагадаємо, Сили оборони відбили ворожі атаки у Серебрянському лісі.
- 490 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Учасник захоплення будівлі СБУ в Луганську отримав 13 років тюрми
- 18:00 700 млн грн субвенції на облаштування житла для ВПО вже розподілили, – Мінсоцполітики
- 17:00 Передали до суду справу ексначальника колонії на Луганщині, де катували українських полонених
- 16:00 Окупанти на Луганщині створили «раду» для просування «традиційних цінностей»
- 15:00 Верховна Рада підтримала законопроєкт про базову соціальну допомогу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4565
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1102
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 905
- З російського полону повернувся рубіжанець Андрій Старіков 23.05.2026 переглядів: 827


Учасник захоплення будівлі СБУ в Луганську отримав 13 років тюрми
700 млн грн субвенції на облаштування житла для ВПО вже розподілили, – Мінсоцполітики
Передали до суду справу ексначальника колонії на Луганщині, де катували українських полонених
