Врятований з Кремінної унікальний музей відкрили на Франківщині (ВІДЕО)
Музей “Резиденція янголів”, який переїхав з Кремінної, відтепер працює у Долині (Івано-Франківська область).
Про це повідомляє Долинська міська рада.
У музеї зібрані експонати з 72 країн світу, а роботи - різноманітні фігури янголів - виконані в більш ніж 30 техніках.
“Засновниця музею Олена Стеценко покинула свою домівку на Луганщині через жорстоку війну, яку розпочала проти нас росія. Експозицію дивом вдалось врятувати з окупованої терористами території, з міста Кремінна. Це диво можна пояснити лише втручанням янголів”, - зауважили в міськраді.
Олена Стеценко нагадала, що раніше музей мав назву “На крилах”. Експозиція виставлялася у різних куточках України. Останній раз - у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерського історико-культурного заповідника у 2019 році, до початку епідемії коронавірусу.
Нині музей знаходиться за адресою: місто Долина, вул. Чорновола, 10.
Деталі та запис за телефоном: 050 692 0502.
Нагадаємо, Сєвєродонецький художник представив виставку власних картин у Києві.
- 828 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Військовим з Сіверськодонецької громади виплатили майже півтора мільйона гривень допомоги
- 18:00 Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини
- 17:00 ЛОВА хоче закупити обласних відзнак на майже 350 тис. грн
- 16:00 Поліцейських Луганщини відзначили державними нагородами за службу у районах бойових дій
- 15:00 Відкрилося «Єдине вікно послуг» для підтримки ВПО, ветеранів та людей з інвалідністю
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 2274
- Для продовження виплат деяким категоріям ВПО необхідно до 1 листопада пройти ідентифікацію – кого стосується 13.10.2025 переглядів: 1007
- Енергоатом замовив у сіверськодонецького “Імпульсу” обладнання на понад 500 мільйонів гривень 13.10.2025 переглядів: 841
- У Сумській області загинув військовий з Луганщини 14.10.2025 переглядів: 841