Російські військові на Херсонщині вбили восьмикласника: "Його мати ледь не повісилася"
На території Каховського району Херсонської області в одній із громад російські військові вбили неповнолітнього хлопця.
Про це на пресконференції повідомив голова ОВА Олександр Прокудін, повідомляє Суспільне. Також цю інформацію підтверджує Херсонська обласна прокуратура.
"Я отримав з громади лівого берега повідомлення, що російські окупанти вбили учня восьмого класу в одному з населених пунктів. Це сталось 20 грудня. Вони це зробили просто на очах у родини. Мати там трохи не з'їхала з розуму, її врятували з петлі. Страшна ситуація...", — сказав Прокудін.
За його інформацією, хлопець десь проходив і начебто щось фотографував. Військові рф схопили дитину, привели додому та застрелили, розповів очільник ОВА.
"Є заява директора школи до поліції. Будемо звертатися до повноважного з прав людини та всіх органів, щоб цей факт зафіксувати", — сказав Прокудін.
Прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднано із умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Наразі тривають наступні дії щодо встановлення додаткових обставин та осіб з числа військовослужбовців рф, причетних до злочину.
Нагадаємо, 21 грудня стало відомо, що понад сотню дітей з окупованої Луганщини, які потягом поверталися з табору у Тюмені (рф), доставили у лікарню через підвищення температури. Одна дівчинка з групи померла, їй було 12 років.
- 632 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
- 17:00 Від Лисичанська до Києва: як під час війни кондитерка Анна Пунтус відновила справу та відкрила новий бізнес
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
- 15:00 Учениці Сіверськодонецької художньої школи здобули призові місця на міжнародному конкурсі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1073
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 992
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 917
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 884


Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Харченко призначив нового позаштатного радника
Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)