У ЛОВА розповіли про поточну ситуацію зі зв’язком в окупації
У прифронтових містах і районах окупованої Луганщини мобільний зв’язок та інтернет люди намагаються “зловити” там, куди непрогнозовано дістає покриття.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією, на тлі передвиборчої кампанії у самопроголошеній “лнр” увімкнули мобільний інтернет. Він був відсутній майже рік, не враховуючи кілька тижнів у квітні й травні 2023-го.
”Утім, інтернету, як і зв’язку, не дочекаються в Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, населених пунктах Сватівщини, Кремінщини, в Троїцькому та навколо. Як і раніше, його намагаються “спіймати” в окремих місцях, куди непрогнозовано дістає покриття”, - наголосили у ЛОВА.
Водночас профільне “міністерство” псевдореспубліки відрапортувало про встановлення двох вуличних таксофонів в Рубіжному. Тепер їх загалом 10 на декілька міст, зауважили в обласній адміністрації.
Розраховані такі таксофони на дзвінки в межах одного населеного пункту на стаціонарні номери, якщо такі залишилися або встановлені повторно.
Нагадаємо, окупанти встановили вісім таксофонів на три міста Луганщини.
- 948 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 До 180 тис. грн: ВПО Попаснянської громади можуть отримати компенсацію за житловим кредитом
- 11:00 У мережі показали демонтаж ще однієї багатоповерхівки в окупованому Сіверськодонецьку (ФОТО)
- 10:00 Окупанти відправили під арешт жителя Старобільська, який п'яним висловлював неприйняття «сво»
- 10:00 «Реагуємо на потреби у режимі онлайн»: як працює відділ по роботі з ветеранами Сіверськодонецької МВА
- 09:00 ЛОВА: В окупованому Сіверськодонецьку обмежений мобільний зв’язок, але номер для запису до армії налаштували
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 799
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 750
- У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем 05.08.2026 переглядів: 689
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 610


До 180 тис. грн: ВПО Попаснянської громади можуть отримати компенсацію за житловим кредитом
У мережі показали демонтаж ще однієї багатоповерхівки в окупованому Сіверськодонецьку (ФОТО)
Загарбники вдарили на Луганщині зі ствольної артилерії
