Луганська екоінспекція назвала суму збитків від російського вторгнення
Держекоінспекція у Луганській області нарахувала збитки довкіллю Луганщини, завдані російськими військами, на суму понад 480 млрд грн.
Про це йдеться на сторінці інспекції у Facebook.
Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення Державна екологічна інспекція у Луганській області здійснює фіксацію фактів непоправної шкоди навколишньому середовищу Луганщини та розраховує збитки довкіллю, завдані російськими військами.
При цьому працівники Інспекції неодноразово здійснювали виїзди на деокуповані території Луганської області, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії фронту, для збору доказової бази.
Натепер загальна сума розрахованої шкоди довкіллю становить понад 483,2 млрд грн.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині до 2030 року росіяни хочуть побудувати шість сміттєзвалищ.
- 757 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оновлення Стратегії розвитку Рубіжанської громади: мешканців закликають долучатися
- 18:00 €350 млн для відновлення житла: Кулеба назвав ключові напрями фінансування
- 17:00 Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
- 16:01 Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
- 15:00 На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: росіяни вивозять старшокласників з ТОТ Луганщини до татарстану, а бензин у Сіверськодонецьку подорожчав у чотири рази 30.06.2026 переглядів: 1410
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 1352
- Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ 01.07.2026 переглядів: 913
- Штурмував Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ: ще один бойовик отримав довічне 01.07.2026 переглядів: 905


Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
