Луганчан запрошують відсвяткувати День Соборності у Харкові
Для внутрішньо переміщених осіб у Харкові, проведуть заходи, присвячені Дню Соборності України.
Про це повідомляє Нижньодуванська військова адміністрація.
“В цей день запрошуємо цікаво та з користю провести час і дорослих, і дітей! На вас чекають "розмальовки" всіх обласних центрів України, випускання жовто-блакитних шарів тощо”, – йдеться у повідомленні.
Заходи відбудуться у середу, 17 січня, о 13.00 годині в Нижньодуванському гуманітарному хабі.
Адреса хабу: Харків, вул. Данилевського, 38.
Нагадаємо, 204 дітей рубіжан з числа пільгових категорій протягом грудня 2023 та січня 2024 отримали солодкі подарунки до новорічних та різдвяних свят від Благодійного фонду “Голоси дітей”.
- 887 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Окупаційна влада заборонила громадським організаціям проводити пошукові роботи на Луганщині
- 16:00 94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
- 15:00 Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
- 14:00 Сіверськодонецька тенісистка здобула срібну нагороду на турнірі у Данії
- 13:00 СБУ повідомила про підозру «міністру палива, енергетики та вугільної промисловості лнр»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 970
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 778
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 692
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 691


Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
На Луганщині зафіксували найбільшу кількість безвісти зниклих дітей від початку війни, – Опендатабот
У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію автівок, у Луганську багатоповерхівка залишилася без даху
