Окупанти обстрілювали Луганщину з артилерії та авіації - є загиблий серед цивільних
Сили оборони минулої доби відбили п’ять атак противника поблизу Макіївки, Білогорівки та у Серебрянському лісі. Під час ворожого обстрілу Макіївки загинув місцевий житель.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Понад тиждень тому ворог активізував наступальні дії поблизу Макіївки, штурмуючи там позиції наших військових. Що стосується минулої доби, то бойові дії у цьому районі не припинялися від самого ранку. Житлова забудова постраждала від артилерійського вогню росіян – обстріл забрав життя 43-річного місцевого жителя. Евакуюватися із прифронтових сіл ми пропонуємо по декілька разів на тиждень. Але люди останнім часом не погоджуються, тримаючись за залишки свого майна”, – повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор.
Загалом біля Макіївки, Білогорівки та у Серебрянському лісі, за його словами, українські військові відбили п’ять атак противника. Від ворожих обстрілів також постраждали Кармазинівка, Невське та Діброва.
Авіація росіян діяла уздовж усієї лінії бойового зіткнення. Підтримувала наземні атаки в Білогорівці та Серебрянському лісі. Також авіаудар окупанти завдали по Новоєгорівці.
Нагадаємо, у районі Макіївки точаться активні бойові дії.
- 639 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Ще одна громада Луганщини запускає програму компенсації частини першого внеску за іпотекою «єОселя»
- 14:00 Харченко зменшив кількість працівників РДА Луганщини
- 13:55 Рада ухвалила проєкт закону Зеленського про повернення незалежності НАБУ і САП, президент вже підписав
- 13:00 Постануть перед судом ще троє представників «парламенту «лнр» – СБУ завершила розслідування
- 12:00 Громада Луганщини передбачила виплати для осіб похилого віку: скільки та як можна отримати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В одному з будинків окупованого Сіверськодонецька вскриватимуть квартири 28.07.2025 переглядів: 13080
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 7345
- Екскерівник Луганської ОВА Сергій Гайдай купив мотоцикл за майже 650 тис. грн 23.07.2025 переглядів: 1969
- У Сіверськодонецьку горить будинок. Також пишуть про нібито пожежу на «Азоті» 25.07.2025 переглядів: 1394