Сєвєродонецькі тенісисти завоювали дві медалі на чемпіонатах в Україні та Німеччині

Вихованці КДЮСШ 1 Сєвєродонецька Арсеній Пінчук та Марк Загоруй посіли призові місця у тенісних турнірах в Україні та у Німеччині.

Про це йдеться на сторінці КДЮСШ у Facebook.

Арсеній зайняв 1 місце в тенісному турнірі SMASH KIDS U10 BOYS, що відбувся в Києві 20-21 січня. Тренує спортсмена Максим Сєвєрченко.

Марк зайняв 2 місце на чемпіонаті округу серед молоді Центрального Гессену у Ліндені (Німеччина) до 12 років, який також відбувся 20-21 січня. Тренер – Надія Тетерятнік.

Нагадаємо, раніше вихованець Сєвєродонецької КДЮСШ 1 Арсеній Пінчук виборов перше місце на змаганнях у Луцьку.