“Безпросвітна сірість і вогкість розбавляться сонечком”, – синоптикиня надала прогноз погоди на понеділок
У понеділок, 29 січня, в Україні очікується суха, подекуди сонячна погода з невеликим вітром.
Такий прогноз надала синоптикиня Наталка Діденко.
“Схоже, що з понеділка оця безпросвітна сірість і вогкість розбавляться подекуди сонечком. Антициклон на ім'я Enno організує суху і значною мірою сонячну погоду в більшості країн Європи на континенті. Карта. Антициклон - це не лише відсутність опадів, а й мала вірогідність сильного вітру. Тому завтра, 29-го січня, практично повсюди буде сухо, можливо навіть із сонечком та спокійним невеликим вітром”, – написала вона у Facebook.
За її прогнозами, температура повітря найближчої ночі до -2-7 градусів, на півдні близько нуля, завтра вдень від 3 морозу до 3 тепла.
У Києві понеділок обіцяє бути без опадів, із паузами в хмарах, через які виглядатиме сонце. Вночі до -5 градусів, завтра вдень очікується 0-2 градуси морозу.
Також Діденко зазначила, що найближчими днями передбачається свіжа погода, без опадів, а з початку лютого потепліє та знову з'являться опади.
Надалі ще будуть похолодання.
Український гідрометцентр надав такий прогноз на 29 січня: вночі у південно-східних областях та в Карпатах, вдень в Криму невеликий сніг та мокрий сніг, на решті території без опадів.
У західних та північних областях вночі та вранці місцями туман.
На дорогах, крім південної частини країни, місцями ожеледиця.
Вітер північний, північно-східний 7-12 м/с, у західних та північних областях змінних напрямків, 3-8 м/с.
Температура вночі 2-7° морозу, у південній частині, вдень в Україні від 3° морозу до 2° тепла, на Закарпатті 0-5° тепла.
- 432 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
- 11:00 ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
- 09:25 На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1118
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1027
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 958
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 920


В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки