З Невського, яке обстрілюють майже щодоби, вивезли ще трьох людей, - Лисогор
У Новолюбівці та Невському пролунало шість вибухів, звідти евакуювали трьох місцевих.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Після багатомісячного життя під обстрілами вирішили переїхати в інші регіони країни троє жителів Невського. Це 55-річний чоловік, а також 55 та 61-річна жінка. В евакуації та подальшому влаштуванні їм допомогли у Красноріченській військовій адміністрації», – наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор.
Минулої доби, повідомив він, у Невському сталося п’ять вибухів. Без постраждалих. Наслідки вибуху у сусідній Новолюбівці уточнюються.
Начальник обласної військової адміністрації нагадав, що по цих та інших деокупованих населених пунктах росіяни б’ють практично щодоби. З мінометів та артилерії – зокрема.
За словами Лисогора, на Луганщині знов почастішали ворожі авіаційні нальоти. Учора авіаударів зазнали Новоєгорівка, Серебрянський ліс та Невське.
Нагадаємо, ворог поновив авіаційні удари на Луганщині.
- 604 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Харченко розповів, що змінилося після централізації допомоги фронту з місцевих бюджетів Луганщини
- 13:00 ВАКС засудив експосадовців шахти «Золоте» за збитки на понад 14 млн грн
- 12:00 Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
- 11:00 Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
- 10:00 Уродженця Луганщини засудили до 15 років ув'язнення за держзраду та роботу на окупаційну владу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4494
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1752
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1053
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 869


ВАКС засудив експосадовців шахти «Золоте» за збитки на понад 14 млн грн
Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
