Лисичанська громада виділила ще майже мільйон гривень для захисників та захисниць
Захисники та захисниці України отримали від Лисичанської громади ще майже мільйон гривень.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Відбулося чергове засідання комісії з надання відповідної одноразової грошової допомоги.
За результатами розгляду заяв та наданих документів матеріальна допомога по 20 тисяч гривень кожному надана 49 мешканцям громади, які беруть (брали) безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.
980 тисяч гривень на соціальні підтримку виділені з бюджету громади за Програмою соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України на 2023-2025 роки.
Нагадаємо, захисникам і захисницям виплатили грошову допомогу від Лисичанської МВА.
- 577 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
- 15:00 Відкриють відділення стаціонарної реабілітаційної допомоги на базі Рубіжанської лікарні у Харкові
- 14:00 Нардепка пояснила, як подати заяву до Міжнародного реєстру збитків, щоб не втратити право на компенсацію
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 686
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 606
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 577
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 570


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного