Сили оборони зупинили російську ДРГ на Сумщині
На Сумському напрямку бійці Сил територіальної оборони зупинили спробу російської диверсійно-розвідувальної групи перетнути державний кордон України.
Про це повідомив у себе в соціальних мережах командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За його словами, 3 лютого 18:20 на підступах до Глухівської громади бійці одного з опорних пунктів помітили рух озброєної групи з десятьох осіб.
Українські бійці відразу розпочали стрілецький бій та викликали протидиверсійні резерви зі складу свого батальйону. Через кілька хвилин до бою приєдналися мінометники, які щільно накривали вогнем місце зосередження ворога.
Зазнавши втрат, росіяни вирішили змінити тактику та розділились на дві групи. Одна з них здійснювала евакуацію тіл вбитих та поранених під прикриттям своєї артилерії. Друга група спробувала обійти опорний пункт з бокового флангу. Але на цей час до місця бою вже прибула контр диверсійна група.
Звитяжний бій тривав протягом півтори години.
“Завдяки вмілим діям оборонців Північного напрямку ворог був відкинутий далеко за межі українського кордону”, – підсумував Наєв.
Нагадаємо, що вранці 27 січня двоє людей з прикордонного села Сумщини були розстріляні ворожою ДРГ.
- 346 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Переселенці з Луганщини допомогли працевлаштуватися до харківського КП
- 18:00 Лікарі Луганської обласної лікарні надали допомогу мешканцям шелтеру у Дніпрі
- 17:00 Дорога на Лиман, Привілля: на окупованій Луганщині спалахнуло декілька пожеж
- 16:00 Футбольна збірна «Помсти» перемогла на турнірі у Німеччині, де зібрали майже 9 тис. євро допомоги військовим
- 15:15 Трамп погрожував путіну "розбомбити Москву": У Кремлі відреагували на інформацію CNN
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2088
- Окупанти планують приватизувати п’ять підприємств на Луганщині 02.07.2025 переглядів: 1360
- Муніципальне житло для ВПО та інших категорій: Кабмін запускає новий проєкт 03.07.2025 переглядів: 1012
- СБУ затримала сіверськодончанина, який був у бойовому угрупованні «ОПЗЖ» та грабував людей 02.07.2025 переглядів: 931