Тиск противника на Білогорівку не припиняється, - Лисогор
Минулої доби ворог атакував Білогорівку за підтримки авіації.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Тиск противника на Білогорівку не припиняється. Ворог атакує там за підтримки авіації. Крім цього, під ударами артилерійських установок опинилися Серебрянське лісництво та Невське», – розповів очільник Луганщини Артем Лисогор.
Він також поінформував, що жителям чотирьох звільнених сіл привезли продукти й ліки.
«Попри небезпеку, Красноріченською громадою забезпечена доставка продуктів, хліба та, за потреби, медичних препаратів до кожного населеного пункту, де залишаються люди. Це і Греківка, і Макіївка, і Новолюбівка, і Невське», - сказав начальник ЛОВА.
Раніше повідомлялося, що окупанти продовжують відкривати вогонь уздовж усієї лінії бойового зіткнення.
- 644 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 1041
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 808
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 806
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 781


Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
