Окупанти знову тиснуть на Білогорівку, - Лисогор
Опубліковано 14.02.2024 - 08:50
Новоєгорівка та Білогорівка минулої доби опинилися під авіаційними ударами ворога.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Знову тиснуть на Білогорівку – росіяни не припиняють спроб прорвати нашу оборону на цій ділянці фронту. Там, а також поблизу Новоєгорівки, противник тричі вдарив з авіації. Ще 17 разів окупанти намагалися завдати ураження дронами-камікадзе», – зауважив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
За його словами, під щодобовим вогнем також перебуває територія Серебрянського лісу та села Красноріченської громади.
Раніше повідомлялося, що від артилерійських та мінометних обстрілів окупантів постраждали Невське та Серебрянське лісництво.
- 334 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанам виплатили майже 100 тисяч гривень допомоги
- 18:00 Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку
- 17:07 На Україну після потепління очікує похолодання: названа дата
- 17:00 У Лисичанську “безхазяйними” визнали ще три квартири (АДРЕСИ)
- 16:08 Японська міжнародна агенція вважає, що може замінити USAID в Україні: що відомо
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3642
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2668
- Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька 04.03.2025 переглядів: 1658
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1357