Діти луганських ВПО можуть оздоровитися на Прикарпатті – як отримати путівку

Діти луганських ВПО можуть оздоровитися на Прикарпатті – як отримати путівку

Департамент охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації отримує від Міністерства охорони здоров’я України для дітей Луганської області путівки до ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський» МОЗ України.

Про це йдеться на сторінці Департаменту у Facebook.

Даний санаторій розташований у Яремчі Івано-Франківської області. Він приймає дітей у віці від 6-14 років без батьків, з захворюваннями органів дихання, працює круглий рік, з навчанням дітей в освітній період.

Путівки до санаторію безкоштовні, потрібно лише батькам за свої кошти (або кошти громади) відвести та забрати дитину. Забезпечено п’ятиразове харчування. Термін перебування 21 день.

«У закладі створені всі умови для оздоровлення та відпочинку: інноваційні методи лікування та діагностики захворювань, є басейн, тенісний корт, спортивні зали, альпійська стінка тощо. Номери облаштовані необхідними зручностями, зокрема кондиціонером та сучасними технічними засобами», – зазначили у Департаменті.

Для отримання путівок потрібно звертатися до лікарів-педіатрів або лікарів загальної практики та сімейної медицини Центрів первинної медико-санітарної допомоги Луганської області, з якими укладено декларацію на медичне обслуговування дитини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шість міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району планують у 2024 році провести оздоровлення дітей зі своїх громад коштом бюджету та залучених грошей.