У ЛОВА розповіли, які послуги надаватиме Центр реабілітації Лисичанської лікарні у Дніпрі
У Дніпрі 1 березня відкрили Центр медичної реабілітації Лисичанської багатопрофільної лікарні.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У медзакладі надаватимуть послуги військовим та ВПО. Функціонуватиме стаціонарне відділення на 20 ліжок.

«Сьогодні наші військові отримують травми, після яких вкрай складно відновлюватися – це й контузії, й втрата кінцівок, й порушення опорно-рухової системи. Тут надаватимуться комплексно всі ці послуги: від відновлення когнітивних навичок до роботи психологів та адмінпослуг», – розповів начальник військової адміністрації Артем Лисогор.
За інформацією ЛОВА, заклад повністю адаптували для потреб маломобільних людей. Там є сучасне інтерактивне обладнання. Зокрема – реабілітаційні системи для тренування верхніх та нижніх кінцівок, а також м’язів спини, бруси для відновлення навичок ходьби з перешкодами, доріжки для реабілітації, стельовий підйомник, інноваційний роботизований екзоскелет.
«Вартість обладнання - близько 25 мільйонів гривень», – поінформували в обласній адміністрації.
Також у медзакладі індивідуально надаватимуть послуги психологічної допомоги дорослим і дітям. Консультуватимуть невропатолог, кардіолог та лікар з УЗД. Перелік медпослуг обіцяють розширити. У перспективі – відкриття постінсультного відділення.
У Центрі, крім того, створили робоче місце адміністратора Лисичанського ЦНАПу, який наразі надає 17 видів послуг. Налаштували сервіс «Я – ветеран», розрахований на всебічний інформаційний супровід, консультування з питань відновлення втрачених документів, оформлення статусу учасника бойових дій, пенсійного забезпечення, працевлаштування чи професійної перепідготовки, юридичної та правової допомоги. Скористатися послугами можуть військовослужбовці, а також члени їхніх родин.
Нагадаємо, Центр медичної реабілітації працюватиме за адресою: Дніпро, вул. Кедріна (Братів Горобців), 46.
- 675 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончани та волонтери провели толоку на «Лісовій Дачі»
- 18:08 Анастасію Брюханову поховають завтра у Києві
- 18:00 Минулого тижня у межах Bring Kids Back UA з ТОТ України повернули 8 дітей
- 17:00 ЦНАП Кремінської МВА відзначили як один із найкращих в Україні
- 16:00 Лисичанські військові отримають 250 тисяч гривень допомоги з місцевого бюджету
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла з життя журналістка SD.UA Анастасія Брюханова 01.04.2026 переглядів: 2989
- Заступниця начальниці Сіверськодонецької МВА задекларувала понад 1,1 млн грн зарплати за 2025 рік 01.04.2026 переглядів: 1319
- Загинув 31-річний захисник з Луганщини В’ячеслав Паскалов 29.03.2026 переглядів: 821
- 1,7 млн грн зарплати за рік: з'явилася декларація першого заступника голови Луганської ОДА 28.03.2026 переглядів: 729


Учень сіверськодонецького ліцею став дипломантом Всеукраїнської олімпіади з хімії
На окупованій Луганщині шукають чоловіків по домівках та посилюють нагляд за поведінкою школярів
На Луганщині росіяни атакували біля Надії та Новоєгорівки