Луганська спортсменка Наталія Олійник стала срібною призеркою Кубка світу з пара пауерліфтингу

Спортсменка Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю родом з Попасної Наталія Олійник здобула срібну нагороду на Кубку світу з пара пауерліфтингу, встановивши при цьому три рекорди Європи.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Під час виступів у ваговій категорії 86 кг + Наталія встановила три європейських рекорди, здолавши почергово ваги 145 кг, 149 кг та 154 кг.

Наразі Наталія Олійник у світовому рейтингу своєї вагової категорії поступається лише чинній чемпіонці з Китаю.

Змагання тривають у Дубаї (ОАЕ). У них беруть участь 183 спортсмени з 32 країн світу.

Підготував спортсменку заслужений тренер України Андрій Івженко.

В Управлінні зазначили, що луганська спортсменка також готується до виступів на Паралімпійських іграх, які пройдуть в цьому році в Парижі, відразу після Олімпійських ігор.

Нагадаємо, про те, що Наталія Олійник виступить на Кубку світу з пара пауерліфтингу, стало відомо 1 березня.